REFERENCE

Byli jsme zde celkem 5 příbuzensky spjatých rodin a bylo to pro nás naprosto dokonalé!! Všichni měli své soukromí, nicméně velké společné prostory k dispozici.Dům je opravdu perfektně vybaven, naprosto čistý a neponičený, jednání s majiteli super, byli velice vstřícní. Pro děti je zde krásné prostředí, venku klouzačka, 2x pískoviště a houpačky, v domě herna. Všichni jsme byli nadšeni!!

Dana

100% ⭐️

Chalupa je čistá, světlá, výborně vybavená (včetně obou dvou kuchyní) a je dostatečně prostorná i pro více rodin. Koutek pro děti byl příjemným překvapením. Určitě se sem rádi vrátíme.

Eva

100% ⭐️

Krasne ubytovani, vsechno ciste, jako nove. V dome jsou dve plne vybavene kuchyne. Deti se zabavili vevnitr (detsky koutek v patre), ale i venku. Zahrada je oplocena, nabizi vyradeni pro deti - houpacky a skluzavka, ale i pro dospele- velky cisty bazen, dostatecne velke posezeni venku a ohniste. V blizkosti objektu je spousta moznosti na krasne vylety, ostatne skaly vidite i za oknem z ubytovani a terasy. kousek od chalupy hned muzete vyrazit na mistni zriceninu a krasnou prochazku ve skalach. I kdyz nam nevyslo pocasi, tak jsme si dovolenou moc uzili a muzeme chalupu jen doporucit. Majitele byli velmi mili.
Mínusy: Priste pojedeme na vic dni, za tri noci, ktere jsme stravili na miste, jsme nestacili vsechno projit :)

Alena

100% ⭐️